Las Szaleniec,w 2010 tego nie będzie.Będzie obwodnica. - Bielsko-Bialo Kaniow Airfield photo gallery at Panoramio

View single page Photo gallery Bielsko-Bialo Kaniow Airfield
View original picture (new window)
tybet64, 05 July 2008